Şafak Salıcı

Şafak Salıcı

Editör'den... 25.sayı

Uzun bir aradan sonra tekrar merhabalar;

Ülkemizde Covid 19 pandemisinin ilk belirlendiği gün olan 11 Mart tarihinden kısa bir süre önce 24.sayımızla sizlerle beraberdik ve bu pandemi süreci uzun bir ayrılığı bize mecbur kıldı.

Siz okuyucularımızla ayrılığı mecbur kılan bu süreç içerisinde 16 Mart tarihinde 2.kez baba oldum ve Allah bir CAN’ın , oğlumuzun sağlıkla dünyaya gelmesini  bize nasip etti. Bu mutluluğumu da sizlerle paylaşmak istedim.

Bu süreç içinde bütün Türkiye’de hepimiz evlerimize kapandık. Rutinlerimizi ,değerlerimizi , işimizi , ev hayatımızı tekrar düzenlemek zorunda kaldık.

Biz de Face Dergisi ekibi olarak ofisimize gidemediğimiz günlerde , sizlere bizim için de ilk olan ve  ilk günümüzden bu yana dergimize röportajlarıyla değer katan kapak konuklarımızın röportajlarını yayınladığımız  dijital sayımızı sizlerle paylaştık.Bu ilki yaparken yanımızda olan , bize güvenen herkese çok teşekkür ederiz.

1 Haziran tarihinden itibaren ülkemizde Normalleşme sürecinin başlamasıyla artık işe koyulma zamanı geldi ve Sağlık Bakanlığımızın belirlediği kurallara uyarak yeni sayımızı sizler için hazırladık.

Bu sayımızda Gaziantep Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizin , STK’larımızın , Gaziantep’in kıymetli şirketlerinin , İş insanlarımızın ve bu süreçte şehrimiz için büyük çaba sarf eden Gaziantep Valiliğimizin şehrimiz için yaptıklarını elimizden geldiğince ‘’Bu süreçte neler yapıldı ? ‘’başlığı altında sizler için derledik.

Diğer yandan , Dünya genelinde pandemi ilan edilmesiyle birlikte, bütün ülkede risk yönetimi gerektiren ve Gaziantep için büyük önem taşıyan İhracata ve genel konulara değindiğimiz , GAİB Koordinatör Başkanı Sayın Fikret Kileci ile gerçekleştirdiğimiz röportajımız ve daha bir çok özel konularıyla sizin için hazırladığımız sayımızla sizleri baş başa bırakıyorum....

Sevgiyle , Sağlıkla kalın

Saygılarımla

Yazarın Diğer Yazıları