Yeni Corolla tanıtıldı

Yeni Corolla tanıtıldı

 

Türkiye’nin en çok satan otomobillerinden birisi olan Toyota Corolla yeni versiyonu ile Toyota Plaza Muhittinoğlu’nda düzenlenen tanıtım kokteyli ile tanıtıldı.

COROLLA’NIN 12.NESLİ SEVENLERİ İLE BULUŞTU

 

Toyota’nın en çok tutkunu olan modellerinden birisi olan Corolla ,lansmanda ziyaretçilerinden tam not aldı.Düzenlenen törende konuşan Toyota Plaza Muhittinoğlu Genel Müdürü Abdullah Muhittinoğlu, “İlk üretildiği 1966 yılından beri 46 milyonu aşkın satış adedi ile dünyanın en çok tercih edilen otomobil modelinin 12.neslini sizlere tanıtmak için burada beraberiz.

 

“BUGÜNDEN İTİBAREN SATIŞA SUNULACAK”

 

Tüm müşterilerimizin sabırsızlıkla beklediği Toyota Corolla’nın yenileceğinin haberinin ilk duyulmasının ardından bununla beraber hybrid versiyonununda Türkiye’de üretilecek olması da gurur verici. Bugündenitibaren merakla beklenen yeni Corollaları sahiplerine teslim etmeye başlayacağız. Önceki versiyonuna göre daha agresif daha heyecanlı bir araç oldu. Yeni özellikleri ve önemli olarak sunroof eklenmesi ile daha çok otomobil tutkunlarına hitap edecek.Hybrid teknolojisini de en ekonomik çözüm olarak yeni versiyonun da bulunması ve Türkiye’de üretilecek olması da bizler için çok önemli” açıklamalarında bulundu. 

Gaziantep Face
13.02.2019
Diğer Haberler